REFERANSLAR

2013 yılından itibaren hizmet vermeye başladığımız spor ekipmanları sektöründe; yüksek kalite - uygun fiyat iş anlayışıyla birlikte çalışmalarımıza devam ediyor; kalitemizi her geçen gün bir tık yukarı taşıyoruz.

Çalışmalarında firmamızı tercih eden tüm firmaların listesine alt bölümden ulaşabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyet oranına ulaşan firmamız; yaptığı tüm işlerde gelişen teknoloji ve bununla birlikte Dünya genelinde oluşan pazarla doğru orantıda hareket etmektedir.

Türkiye'nin spor alanında en yüksek ihracat oranına sahip olan firmaları arasında yer alan firmamız Nursan Spor; TSE - ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi anlayışıyla birlikte sadece ihracat konusunda değil, yerel çalışma noktasında da ilkler arasında yer almayı başarmıştır.

Neden Nursan Spor?

Sektörde tercih edilebilecek oldukça fazla sayıda firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında neden bizi tercih etmeniz gerektiğini, sadece birkaç maddeyle açıklayabiliriz.

  • En yüksek kaliteyi, en uygun fiyata sunuyoruz.
  • %100 müşteri memnuniyeti oranını düşürmemek için tüm gayret ve çabamızı gösteriyoruz.
  • TSE - ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi anlayışına harfi harfine uyuyoruz.
  • Gelişen teknolojiyle doğru orantıda çalışmalarımızı devam ettiriyor, Dünya pazarına ayak uyduruyoruz.
  • Müşterilerimizin her türlü ihtiyacında ve destek talebinde maksimum 24 saat içerisinde dönüş yapıyor, sorunu ortadan kaldırıyoruz.
  • Geçmiş tecrübe ve deneyimleri, topluma, müşterilerimize ve tüm çalışanlarımıza karşı uyguluyor, hata payını %0'a indiriyoruz.

 

TOP
× Bize Yazın